Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akkor most már nincs ez a...

Noresz97 kérdése:

Akkor most már nincs ez a program a gépemen? Többi lent!

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy magyarítást ami végül nem működött és újra kellett telepítenem emiatt a játékot.

A játék elindult miután újra telepítettem de a magyarítás bent maradt a programok telepítése és törlése menüben és egyszerűen nem tudtam letörölni mert ezt írta ki amikor töröltem volna: "A művelet csak az éppen telepített termékek esetén érvényes." Meguntam és kiszedtem úgy, hogy a ccleanerben a bejegyzés törlése menü pontra kattintottam ami nem törli a teljes programot vagy mi viszont, ha úgy vesszük kézileg letöröltem a fájlt mert a játékot letöröltem mappástól ahova a modot is telepítettem régebben.

Szóval akkor rajta van a mod a gépemen vagy nincs?

Sajna bármilyen furcsán is hangzik de az egész nyáron ezen aggódtam. :/



2015. aug. 23. 03:19
1 2 3
 11/22 fersk ***** válasza:
Játék neve? Magyarítás forrása? Readme volt a modulhoz? Ha volt, elolvastad? :)
2015. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Need for Speed The Run.

Need for Speed The Run hungarian mod.

Beszéltem egy fickóval és neki sem működött ő le tudtad rendesen törölni nem írta ki ezt neki:

"A művelet csak az éppen telepített termékek esetén érvényes."

Mit jelent ez egyáltalán?

2015. aug. 27. 21:37
 13/22 A kérdező kommentje:

Forrás:

[link]

2015. aug. 27. 21:38
 14/22 fersk ***** válasza:

Először is:

[link]

A lényeg:

"A jelenlegi magyarítás eltávolítása csak a CCleaner-rel lehetséges."

Megnyugszol végre? :D

2015. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem igazán mert azt én írtam nekik, hogy nem tudtam máshogy kitörölni csak úgy, hogy a bejegyzését töröltem.

Ők meg kirakták de csak később jöttem rá, hogy a revo uninstallerrel lehet kitörölni de ekkor már nem volt meg a visszaállítási pont.

Előtte úgy volt kiírva náluk, hogy a jelenlegi magyarítás eltávolítása csak a játék teljes eltávolításával lehetséges.

Tehát nem tudom vissza állítani sem a gépemet nincs rajta már meg az a pont...

Leginkább az aggaszt, hogy a bejegyzés törlése hová kerül a gépemre.

Vagy lehet úgy is törölni egy fájlt, hogy elsőnek kitörlöm kézileg, majd utána törlöm a bejegyzését?

Ha ez így szabályos eltávolítás, akkor megnyugodtam de még így is elég lesz kihevernem mert egész nyáron ezen kattogtam...

Ezelőtt még soha nem találkoztam ilyennel.

2015. aug. 28. 20:06
 16/22 A kérdező kommentje:
Vagy légyszíves akkor linkelj be egy olyan programot amivel vissza tudnám a modot állítani a gépemre és akkor a revo uninstallerrel el tudom rendesen távolítani.
2015. aug. 30. 01:02
 17/22 fersk ***** válasza:
Wise Registry Cleaner-rel ( [link] tisztítsd a regisztrációs adatbázist, ezután próbáld a magyarítást újratelepíteni.
2015. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

de már nem tudom mert a ccleanerrel a bejegyzését töröltem.

Akkor ezzel vissza tudom állítani a modot?

2015. aug. 30. 22:03
 19/22 fersk ***** válasza:
Töltsd le újra és telepítsd, ha már futtattad a WRC-t, majd uninstalláld.
2015. aug. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi.

Kipróbálom.

Csak az zavar igazán, hogy az uninstaller, amit a programok telepítése és törlése menüből kiszedtem a ccleanerrel, hová került a gépemről.

2015. szept. 1. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!