Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akkor most már nincs ez a...

Noresz97 kérdése:

Akkor most már nincs ez a program a gépemen? Többi lent!

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy magyarítást ami végül nem működött és újra kellett telepítenem emiatt a játékot.

A játék elindult miután újra telepítettem de a magyarítás bent maradt a programok telepítése és törlése menüben és egyszerűen nem tudtam letörölni mert ezt írta ki amikor töröltem volna: "A művelet csak az éppen telepített termékek esetén érvényes." Meguntam és kiszedtem úgy, hogy a ccleanerben a bejegyzés törlése menü pontra kattintottam ami nem törli a teljes programot vagy mi viszont, ha úgy vesszük kézileg letöröltem a fájlt mert a játékot letöröltem mappástól ahova a modot is telepítettem régebben.

Szóval akkor rajta van a mod a gépemen vagy nincs?

Sajna bármilyen furcsán is hangzik de az egész nyáron ezen aggódtam. :/



2015. aug. 23. 03:19
1 2 3
 21/22 fersk ***** válasza:
Az egy regisztry bejegyzés volt, a CCleaner tör(ö)ülte, a programot, amire mutatott, pedig te törülted - a teljes mappával együtt. Ilyen gondok elkerülése céljából javaslom a [link] telepítését.
2015. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi mindent.
2015. szept. 2. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!