Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avs video editorral szerkeszte...

Avs video editorral szerkesztettem egy videót, de mikor lementem ott van egy felirat a lementett videó közepén. Azt nem lehet valahogy eltüntetni? És mért lesz rosszabb a szerkesztett videó minősége, mint az eredetié?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! :)

#felirat #eltüntetés #AVS VIdeo Editor #videó lementése #rosszabb minőség
2015. aug. 25. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbaverziót használsz, azért.

A minőséget a mentés végén be tudod állítani, de minél jobb minőséget állítasz be, annál nagyobb lesz a fájlméret.

2015. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Bár #1 már válaszolt, de ha már beírtam:


Gondolom ingyenes vagy demó verziót használsz. Ilyenkor a program készítői vízjelszerűséget raknak a képbe, így ösztönözve, hogy vedd meg a teljes verziót. Ha termékkulccsal aktiválod, akkor rendszerint eltűnik.


A videó minősége leginkább a következő két tulajdonságtól függ:

- felbontás (képkocka képpontjainak száma, minél több annál élesebb a kép)

- bitráta (mennyi adatmennyiség jut egy másodpercnyi videóanyagra)


Ha az eredeti videónál nagyobb értékek szerepelnek, akkor általában romlik a minőség.


Bitrátához egy kis adalék:

[link]

2015. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!