Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordben lehet valahogy két...

Wordben lehet valahogy két oldalt megcserélni?

Figyelt kérdés
Pl így jönnek az ABC-ben a betűk: A,B,C (Á-tól tekintsünk el) , és én azt akarnám,hogy a C előzze meg a B-t úgy,hogy nem kell a tartalmukat kivagdosni,áthelyezni.

#word-lapcsere
2015. aug. 25. 15:28
 1/5 papagenou ***** válasza:
ez egy olyan probléma amin senki sem gondolkodik, csak kivágja és átrakja. hidd el, nincs értelme bonyolult dolgokon törni a fejed, amikor pár gombnyomással bármikor megcsinálhatod.
2015. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Ez a papagenou nem buta ember... Szerintem a Word eleve nem alkalmas arra, hogy a lapokat valamilyen szempont szerint sorrendbe rakja, a számára egyik lap olyan, mint a másik. Ilyesmit inkább LaTexben tudnék elképzelni: Minden lapot külön szerkesztve egy főlapon csak a hivatkozásokat elhelyezni, akkor utólag is úgy rendezed át, ahogy akarod. De ez nyilván nem segít a pillanatnyi problémádon, meg a LaTex azért egészen más tészta.
2015. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sikerült máshogy megoldanom végül ,szerencsére :)

Azért kellett volna egy ilyen funkció,mert nagyon nehezen helyeztem el a lapokra ábrákat,képeket,szövegdobozokat,és rendes szöveget,és csak a végén vettem észre,hogy meg kellene két oldalt cserélni,ami sajnos nem egy egyszerű kivágás-beillesztés.

2015. aug. 26. 10:28
 4/5 papagenou ***** válasza:
a képet ilyenkor szövegrészhez kell horgonyozni :)
2015. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? :D
2015. aug. 26. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!