Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg oldható valamilyen program...

AMD2000 kérdése:

Meg oldható valamilyen programmal az hogy egy vinyóra virtuálisan telepítek egy Windows xy-ot és a vinyot betéve egy másik gépbe az operációs rendszer működjön?

Figyelt kérdés
Windows,Virtuális,Telepítés,másik gép ben
2015. aug. 26. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért akarod virtuaálisan rátenni? kiveszed a gépedből a merevlemezt, belerakod azt amire telepíteni akarsz, feltelepíted egészen odáig ameddig újra nem akar indulni, akkor kikapcsolod a gépet, átteszed a vinyót a másik gépbe, és visszarakod azokat amiket kiszedtél.
2015. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lenne :) . A baj az hogy a másik gépben se floppy se dvd olvasó. (notebook) Na most Win2k kéne rá felpakolni ahoz meg kell a Win-nek a sata driver igenám de a másik gépben még foglalata sincs a floppynak ezért kéne ez így megoldani.
2015. aug. 26. 17:05
 3/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Win2K-t elvileg nLite-vel alakithatod, tehát bepakolhatod a kellő sata drivert, de van fent a neten egy olyan win2K ami 2010.07.18-as frissitésig mindent tartalmaz, én tennék azzal is egy próbatelpitést : [link]


A másik dolog meg, ha már win2k, akkor már az XP is rámegy, nem lehet az a gép olyan rossz, hogy ne birja el az XP-t (hacsak valami speciális dolog miatt nem kell a win2K). Az XP-ből is van olyan verzió ami 2014.04 havi (tehát elvileg ebben is benne van minden frissités+egy csomó sata driver) : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2. ment a zöld kéz! Igen a hejzet az hogy egy progihoz kell próbáltam már emulálni de sajnos nem jó kizárólag win2k. Megpróbálom az első linket.....
2015. aug. 26. 19:14
 5/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Még egy dolog eszembe jutott : Virtuális gép (ha nem egy hiper-szuper grafikai játékprogram akkor mennie kell virtuális gép alatt).


Nem is értem, hogyan felejthettem el, hisz én is használom és azért szép az egész mert én is pont w2k használok benne (hardverkulcsos programrendszert).


Tehát, telepited a laptopra a megfelelő operációs rendszert (Akár windows 7-et is).


Aztán telpited rá a virtuális géphez használt progit, beállitod (processzor, merevlemez nagysága, com, lpt portok, floppy, stb,stb) majd telepited a w2k-t a virtuális gépen.


Én VMware Workstation-t használok ilyen irányba. A 7.0.0-203739 és a 10.0.1-1379776 VMware Workstationkon tökéletesen fut a win2K és nincs vele semmi gond sem (a 8 workstationon voltak memória problémák, úgy hogy azt hanyagoltam ).


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen már próbáltam de sajnos csutka rendszer kell neki.

Az első linket el tudnád küldeni mert nem találom az oldalon (a mit be linkeltél) hogy hol tudom letölteni:


Üdv! És hálásan köszönöm!

2015. aug. 26. 22:45
 7/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Tessék : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értem már hogy én csinálok valamit rosszul vagy nem lehetséges.Ki írom rufusal usb re bootol fájlok betöltése.Kék képernyő a telepítöből ki lép mit lehet tenni?
2015. aug. 27. 12:47
 9/10 coopper ***** válasza:

Milyen notebookról van szó.


Mert esetlegesen gondot okozhat a w2k a notebook perocesszora, memóriája, stb,stb.


Üdv.

2015. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

msi u130 semmi nagy dolohg 1 magos intel atom inseid 1.73ghz 1 gb ddr2 s ram.


Üdv.

Mégegyszer köszönöm segítségedet!

2015. aug. 27. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!