Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem enged letölteni...

Norbi658441 kérdése:

Miért nem enged letölteni bizonyos alkalmazásokat a Windows 10 áruház?

Figyelt kérdés
Tehát rámegyek,hogy letöltés és 0.0GB-nál megáll hiába várok fél órát.De más játékokat meg le lehet tölteni.Olyan mintha nagy méretű játékokat nemengedne nekem valamiért lehúzni.Valaki találkozot ilyennel?Vagy valami megoldás?

2015. aug. 26. 16:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Jaj és elfelejtettem itt van 2 kép a hibáról:

[link]

[link]

2015. aug. 26. 16:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Értelmes emberek mint te. Minek adsz egy csillagot értékelésnél az appra azzal a szöveggel hogy nem lehet letölteni? Egy k*rv@ másodpercet nem használtad a programot akkor honnan tudod hogy milyen? Miért adsz szear értékelést a játékra amikor a te windowsod/géped sz*r?
2015. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

t

i

n

y

u

r

l

.

com/q 8 r g h o r



bocsi, de ez a szutyok nem enged linkelni

2015. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

engem meg az is bosszant hogy a 9 éves júzer azért ad 1 csillagot egy appra mert az nem magyar

2015. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
áhhh már látom is mi a baj... előzők nem láttátok, hogy az Ashpalt 8-at nem pontozta le?! menj és gyorsan pontozd le! egyébként jobb is, hogy nem tölti le mert ha ilyen sz ar géped van biztos szaggatna rajta, jelzem Xperia M2-n 2 perc alatt lejött és jól is megy rajta! hét kérdező ez sz-o-p-á-s
2015. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én nekem nem engedett letölteni, újraktam

nem is baj mert frissítettem a rendszert win7-ről win10-re

2015. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!