Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows felújítása vagy a...

Nolenda kérdése:

A Windows felújítása vagy a számítógép visszaállítása alapállapotba, illetve egy adott időpontnak megfelelő állapotba: Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

Most először Windows 8.1 van a laptopomon már egy éve. Aktiválva van, eddig működött, de kezd meghalni. Lassabb, nem indulnak el programok, hibásan nyit meg fájlokat... na szóval érett lett egy újratelepítésre.


Eddigi oprendszereken mindig újratelepítettem, de a Windows 8-nak van ez a lehetősége, hogy helyre lehet állítani. Na már most a merevlemezem particionálva van és félek, hogy elvesznek róla a személyes fájlok, nem merek belevágni amíg biztos választ nem kapok. A helyreállításból is ezt választom: A Windows felújítása a személyes fájlok módosítása nélkül. A C meghajtón van a rendszer és a programok, a D-n pedig csak a személyes dolgaim. Azt tudom, hogy a programok elvesznek, amit a C-re telepítettem, de ugye tuti, hogy nem fog hozzányúlni a D-hez, 100%? Valaki csinálta már ezt?



2015. aug. 26. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor addig szedd ki a d meghajtót.. Csinálj biztonsági mentést... Lehet, hogy csak portalanítani meg pasztázni kéne, esetleg memóriát bővíteni... #aberdasistzulogisch
2015. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!