Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 et megéri feltelepi...

Windows 10 et megéri feltelepiteni?

Figyelt kérdés

Tehát azt szeretném megtudni hogy fut rajta minden program ami eddig a 7 esen? PL Photoshop,Sony Vegas..

Vannak e bugok (tudom minden windowsba van valami bug , de olyant értek ezalatt ami télleg nagyon zavar).



2015. aug. 27. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, én is frissítettem és nincs vele semmi gond, igen fut rajta az összes program és van egy lehetőség elmenteni a fájljaidat, szóval nem vesznek el az adataid. Bugot még nem találtam rajta, de megeshet.
2015. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem már az van fél éve!(Technical-insider prewiew)


Eleinte voltak benne bugok de a mostani th2-bétáján már nincs(Az rtm a 10240 de én a 10525-öt használom mert tesztelőben vagyok gyors gyűrűn)


Egyéb infó: [link]

2015. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az adatvédelmi aggályokat félretesszük, akkor azt tudom mondani, hogy különböző fórumokon emberek százait láttam panaszkodni frissítés után. Maga a frissítő folyamat irtó bugos, és sokan találják magukat olyan helyzetben, hogy a saját mappáikhoz nincs írási joguk. Ezt egy "kocka" persze könnyen orvosolja, de egy átlag felhasználó nem.


Teljesen tiszta, formázás után végrehajtott telepítés esetén csak olyan panasszal találkoztam, hogy xy eszközhöz nincs driver, vagy nem működik megfelelően. Ez nem az oprendszer hibája, hanem a drivert kiadó fejlesztőké.

2015. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
lassabb mint a többi win
2015. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azt az adatvédelmi aggályt azért nehéz nem figyelembe venni

jobb ha alter. megoldásokat kezdünk keresni mert a win a jövőben olyan lesz mint egy sci-fiben a totális ellenörzés

2015. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!