Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a sok kék halál Windows...

Mi ez a sok kék halál Windows 10-en?

Figyelt kérdés

De, most komolyan ennyi kék halálom összesen nem volt mióta meg lett az első gépem. Mióta feltelepítettem a Windows 10 Pro 64-bit-et (Eredeti) egy csomó program nem akar működni rendesen.

Pl.:


-Speccy-be mérném a hőmérsékletet nem mindig, de néha lefagy és kék halál. (Szerintem nem is mér pontosan, mert eddig teljesen más fokokat mutatott )


-Akkor eddig a Metin2 (az okoson kíméljenek meg, hogy mivel játsszak és mivel ne) is jó volt, de mióta Win 10 van azóta az is kilép, vagy meg se nyitja. (Bár ez elvileg az Avast új frissítése okozza, de én már nem vagyok abban se olyan biztos.)


-Akkor a Firefox-nál is csinálta már egyszer. (És nem nem váltok Chrome-ra).


-Az már csak mellékes, hogy az első hét frissítésének köszönhetően sokszor magától újraindult a gép vagy kék halál vagy végtelen boot, de ha jól tudom ez javítva lett.


Most "csak" ennyi program jutott eszembe, de még másnál is csinálta.


Úgy tudom, hogy mostanában jön valami nagyobb frissítés, ez így van ? Remélem javítva lesz mert, nem azért vettem meg, hogy ne legyen használható, mert alapjába véve tetszik gyorsabb ki-be kapcsolás, átlag + 12 fps javulás játékokban, de ezek a kék halálok megbolondítanak ...

Tehát azt akarom megtudni, hogy másnál is jelentkeztek ezek a gondok ?


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. aug. 27. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igen, jön frissítés, de mikor... még most tesztelik az Inside-erek, de te is le tudod ezeket tölteni most is, a Gépházban, a Windows Update-ot is ahol találod (frissítés, biztonság, valami ilyesmi van alá írva), és ott oldalt a Fejlesztői módnál elvileg kísérletezhetsz, ha akarsz.


Win 10-et csak akkor használj még, ha a hibáit el tudod viselni, vagy tudod valamennyire korrigálni, amiket lehet.

2015. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Tehát megnyugodhatok nem a gépemmel van baj, másnál is jelentkeznek a hibák ugye ? A hibáival úgy-ahogy megpróbálok boldogulni addig, míg nem jön javítás csak a NetBeans,Photoshop, meg az Office ne szórakozzon, mert az kell, de azoknál nem tapasztaltam. Csak elszomorító, hogy úgy reklámozták, hogy ez mindennel kompatibilis lesz, és nagyon jó op. rendszer....hát igen elég sok baja van még.

Köszönöm a választ.

2015. aug. 27. 23:31
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát a kompatibilitás... a cégek egy része sem állt még át egy normál Win 10 támogatásra. Az Opera pl. még mindig bugos, egy ideig a CCleaner is az volt pl... Avast-al is volt gond.


Nálam a folyamatos újraindulás kimaradt szerencsére, de helyette kaptam másik hibát a mai nap.

2015. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A Chrome-al is most vannak bajok azt olvastam, de akkor megnyugodtam, hogy másnál is vannak hibák és nem a géppel van valami, remélem mielőbb érkezik egy átfog frissítés mindenhez.

Köszönöm a választ.

2015. aug. 28. 00:32
 5/18 anonim ***** válasza:
A Chrome-ot a legújabb frissítése vágta kicsit haza. De igen, jelenleg az se úgy működik most, mint ahogyan kéne.
2015. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Valakinek ez a baja vele,valakinek teljesen más.Nekem pl semmi problémám még nem volt ami említésre méltó lenne.Persze van ami nem tetszik benne.


Egy a biztos,hogy a Win 10 fél kész rendszer.

2015. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, remélem minél előbb javítva lesz.
2015. aug. 28. 09:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyen hibám nincs a win10el :D A frissítések gyorsan települnek (5-6 perc), és a vírusirtó is működik már rendesen (comodo), na meg sikerült elindítani a gta-t is Lényeg XD Nekem eddig ez a kedvenc rendszerem, mert a win7en már érezhető volt, hogy az MS ki akarja szorítani a piacról a 8.1 miatt :/ Nem tudod mi a problematikád. :(
2015. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát aki eddig ide írt annak mind voltak valami gondjai és minden ismerősömnek aki feltelepítette, gondolom nem használsz olyan programokat mint én. De 2-3 napja nem tapasztaltam annyi hibát én se, csak a metin nem indul, de már az se kék halálozik legalább, hanem csak egy hiba üzenetet ír ki. Meg a hőfok méréssel vannak még kisebb hibák, mert a program jelenleg nem nagyon van oda a Windows 10-ért, de már indítottak egy petíciót a kék halálok ellen, hogy minél előbb javítsák őket, azt olvastam angol fórumokon. Talán az első nagyobb frissítő csomaggal sok hibát javítanak.
2015. aug. 28. 19:27
 10/18 anonim ***** válasza:

Soknak van vele problemaja es soknak alapbol nem tetszik a rendszer kulonbozo dolgai miatt.Mint automatikus frissites igy felmehet a hibas update is azt cs*szheted.Na meg sokan eddig se frissitetek.Tobbi most mindegy...

Az a bizonyos nagyobb frissites sem garancia hogy utana tokeletes lesz minden....sot...


Win7 eddig is vezete a "listat" ha utana nezzunk...sokan sokaig hasznalni fogjak mint Xp-nel amit meg manapsag sem kevesen hasznalnak.

8.1nek pedig nem volt nagy sikere megint csak.

Win 10et sokan felraktak ahogy megjelent de arrol nem irnak,hogy mennyien alltak is vissza a bevalthoz...nem kevessen. Sok mindent lehet olvassni errol a dolgokrol.


En is visszalltam 7re.Marad a bevalt.Frissites 2020ig jarhozza,amit en es sok ember nagyba le.. :-)

2015. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!