Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezek a problémák lehetnek a...

Ezek a problémák lehetnek a Windows 10 miatt?

Figyelt kérdés

Mivel a laptopom alkalmas volt az ingyenes Windows 10 frissítésre, így Windows 8.1-ről felfrissítettem kb. 1 hete. Azóta észrevettem, hogy olyanokat csinál, amiket előtte nem szokott, ilyenekre gondolok:

- ha alvóállapotba akarom rakni, akkor újraindítja és ez előfordult már akkor is, amikor ki szerettem volna kapcsolni

- nagyon hamar lemerül, amit megint csak előtte nem tapasztaltam, előtte javában kihúzott 4 órát egy töltéssel, most jó, ha 2-3 órát kibír

- amikor mégis sikerül alvóállapotba raknom, akkor elsötétül a képernyő, de alul mindkét led világít (ami a bekapcsoltságot, meg ami a töltöttséget mutatja), pedig nem is töltöm, viszont vissza már nem "ébred fel" nem reagál ilyenkor semmire, ki kell kapcsolnom és miután vissza bekapcsoltam, csak úgy jó

Abba már teljesen belenyugodtam, hogy a nyelvet nem tudom átállítani angolról, magyarral...



2015. aug. 30. 09:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah, azt kifelejtettem, hogy most pár hónapja kaptam újonnan.
2015. aug. 30. 09:09
 2/7 anonim ***** válasza:

win 10 még eléggé új,így valószínűleg ennek tudható be.

próbáld meg tisztán újratelepíteni,vagy állítsd vissza a 8.1-re.

2015. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen. Szerintem is ez lesz. 😊 De akkor elvileg azt magyarra állítja vissza, ugye? Mert az az is volt alapból.
2015. aug. 30. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:

igen,arra kellene hogy visszaállítsa.

én kétszer is megcsináltam a frissítést és visszaállítást,mindannyiszor sikerrel.

ha visszaállítottad,1-2 hét múlva újra megpróbálhatod a frissítést.

hátha akkor már jó lesz. :)

2015. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tiszta telepítéssel raktad volna fel kevesebb eséllyel lenne ilyen problémáid :)
2015. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tértek az 5. válaszolóval. A frissítés után nem árt feltelepíteni tisztán :)
2015. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos a tiszta telepítéssel is előfordulnak hasonló jellegű problémák. Viszont az ismerőseimnél gond nélkül mennek a dolgok. Ez szerintem a Win10 kezdeti szeszélyességének tudható be. Remélem gyorsan javítják :/ (ASUS X450LN)
2015. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!