Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome alatt miért...

Google Chrome alatt miért fagy le a youtube/fb videó linux alatt?

Figyelt kérdés
Mozillával működik

2015. aug. 30. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálam nem csak linux alatt. :-D

Ha a kevés fizikai memóriát felfalta, akkor érdekes dolgokra képes.

2015. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
8gb-om van és mozillával semmi baja
2015. aug. 30. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 seymour99 ***** válasza:
Nem tudom, kicsit furi ez a chrome, nekem néha gondol egyet és úgy viselkedik mintha nem lenne net. Közben meg a Mozilla simán működik.
2015. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#seymour99: olyankor DNS feloldási gondja van.

Chrome okosan Google -n keresztül próbálja feloldani a címet, ami nem mindig sikerül neki.

Így loggolja mit is nézel, plusz tud cenzúrázni ha úgy tartja valakinek kedve.

Sajnos sok dolog van a chrome -al amit nem szeretek. :-(

Ahogy nő a verzió száma, úgy válik egyre RAM falóvá, és sajnos egyre instabilabbá.

Talán az egyik kedvencem, a fontok sajátos értelmezése, így néha extra vékony betűtípusok érdekesen jelennek meg.

Meg ugye a sok manóba. :-D

2015. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 seymour99 ***** válasza:
Hát ja. Azért így szeretjük. :-D a RAM falásra visszatérve, én is néha nézek amikor szimplán megy a YouTube meg a Facebook aztán paff 2 GB megedve.
2015. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vártam meg az elsejét, élből letiltottam a Beállításokban az Adobe Flash Playert és a Shockwavet. És mindig működőre állítottam a HTML5-t. Azóta gyors és a jó lett a Chrome.
2015. szept. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon jó! HTML5-tel a Chrome tökéletesen lejátssza a videókat!

(Már két éves az az androidos tabletem, amelyiken HTML5 van, az is nagyon jó. Minek vártak ezzel ennyit Windows alatt)?

2015. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Droidon is van olyan tablet (elég sok) amin flashplayer is van alapból, és az játssza a videókat.
2015. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ez két éves ugyan (Samsung Galaxy Tab2), de tökéletesen működik és HTML5 van rajta. Szándékosan ilyet vettem, a Flasht már akkor is utáltam. Rádásul magyar (a dél-koreai cég gyöngyösi gyárában készült), ez meg is látszik, megbízható, nem kínai gagyi.
2015. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!