Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítés, aktiválás,...

Windows telepítés, aktiválás, particionálás gondok?

Figyelt kérdés

Vettem egy laptopot alapból ubuntu volt rajta, windows telepítésénél leformáztam/létrehoztam particiókat, de nem mindet formáztam mert nem tudtam hogy melyiket nem lehet, itt van hogy milyen partíciók vannak:

[link]

[link]

na hát hagytam 100gb az op rendszernek és felraktam arra, először a windows 10-et, nem tudtam aktiválni tehát utánna felraktam a 7-et az előtt is ugyan úgy formáztam minden, de hát azt sem tudtam aktiválni de annak az aktivátora már kiírt valami boot szöveget, hogy talán ott kellene beállítani valamit? valamint még mikor kapcsoltam be a gépet kiírta hogy válasszak OP rendszert mikor nekem csak a win 7 van rajta a win 10-et már letöröltem:

[link]

a boot menü se a számomra megszokott, mikor megnyomom az f12-őt akkor először ez jelenik meg:

[link]

aztán ha belépek a bios settingsbe akkor pedig ilyen:

[link]

na én azt szeretném tudni hogy a biosba nekem mit kell beállítani hogy normálisan települjön a windows és tudjam aktiválni, valamint hogy formázzam le normálisan a hdd-t hogy ne kelljen választani operációs rendszert mikor csak 1 van rajta



2015. aug. 31. 12:58
 1/3 A kérdező kommentje:
a win7 aktivátor ezt írja ki: Unknown boot device: \Device\HarddiskVolume1
2015. aug. 31. 13:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen windows 7 aktivátort használsz?
2015. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Windows Loader v2.2.2-Daz


sikerült aktiválni, annyi kellett hogy nem uefi-ből bootolni, meg lekellett törölni minden partíciót a brantba

2015. aug. 31. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!