Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti milyen programokat használt...

Ti milyen programokat használtok a gép optimalizálásához?

Figyelt kérdés

Valamennyire belassult a gépen azóta, hogy megvettem, ezért most elkezdtem keresni programokat, amikkel begyorsíthatnám. Akár jobbra, mint egy teljesen új állapotú gépet?


Én is találtam párat, de gondoltam, ha tudtok mondani olyat, ami tényleg jó, akkor azt töltöm le.


2015. aug. 31. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én, mikor már úgy érzem, hogy lassú, sok cucc van rajta stb. akkor csinálok egy Windows reinstallt és megvan oldva a dolog. CCleaner is használhatsz, az is pl. jó arra, hogy felesleges fájlokat tüntessen és ezzel akár több gigát is felszabadíthatsz.
2015. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:
Ésszerű használattal esetleg gyakori image mentéssel, szükség esetén visszaállítással évekig elmegy újratelepítés és lassulás nélkül.
2015. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Portable programokat válogattam össze, ezek egy külön "karbantartó" mappában vannak. CCleaner, wise Registry Cleaner, Argente, Slow PC fighter, Ashampo Win Optimizer, OO defrag. Ezeket hetente egyszer lefuttatom és minden rendben van.
2015. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. CCleaner kicsit felületesebben dolgozik, viszont van a Wise Care 365, ez mélyebben takarítja a rendszert, nálam több helyet tudott felszabadítani. Mindkettő megbízható program, én a Wise-ra tettem a voksom.
2015. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:
Továbbra is azt mondom, hogy inkább a betegséget kerüld, mint a gyógyszert keresd...
2015. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha igen bevan lassulva,akkor újrarakom a rendszert,nem tart sokba nekem.

Szemét takarításhoz csak ccleaner.Elég az.

2015. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Wise Care 365.
2015. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!