Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videószerkesztő program...

Milyen videószerkesztő programot ajánlotok képek összefűzéséhez?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg kisebb videórészletekéhez is :)

Lehetőleg teljes verziójú, ingyenes legyen, és magyar!

Köszönöm :)

18/L


2015. aug. 31. 21:04
 1/10 Lajos54 ***** válasza:

Gyakorlatilag bármelyik videoszerkesztő alkalmas rá. Sőt, egyes komolyabb képnézegetők is meg tudják csinálni, hogy a kiválasztott képekből videót készítenek, akár áttűnésekkel, sőt zenét is lehet alá tenni.

Most már csak az a kérdés, milyen operációs rendszered van?

2015. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tabaki ***** válasza:

Vélhetőleg a Windows Movie Maker az amit elsőként érdemes megpróbálnod, de nem állhatom meg, hogy megint ne ajánlgassam a Blendert. A magyarítása egyelőre még nem tökéletes, mindenesetre itt megtalálod a módját:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

A program egyébként csak mellékesen való videószerkesztésre is, ezért első blikkre jó eséllyel riasztóan érthetetlennek találod, ennek ellenére nem muszáj azonnal kihátrálni belőle. Egy másik kérdezőnek leírtam valaha, hogy hogyan használható képek összefűzésére, igaz, csak az angol kezelőfelület alapján:

[link]

A leírásban nincs róla szó, de a videókat ugyanígy tudod bevinni az Add/Hozzáadás menü Movie/Videó pontjával. A szerkesztő kezelése szerintem nagyon egyszerű, de nulláról indulva nyilván lehetnek vele gondjaid. Ha valami nem megy kérdezz, segítek.

2015. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

@tabaki: Hatalmas pacsi! :)

kérdező: ajánlom ezt a tutorial sorozatot:

https://www.youtube.com/watch?v=UEIkIrYQYYY&list=PLjyuVPBuor..

habár angol nyelvű a videó, de szimplán a kép alapján meg lehet érteni mindent amit csinál

2015. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyébként ha a magyar kitétel nem lenne, akkor ajánlanám még a lightworks-t is! tényleg nagyon jó...
2015. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Drone007 ***** válasza:
Képek összefűzéséhez a legegyszerűbb megoldás a Picasa ( [link] ). Még zenét is tehetsz alá, sőt még szöveget is lehet bele tenni, ha jól emlékszem. Anno egy ismerősnek az esküvői képeiből csináltam nekik egy másfél órás videót. Hát nem vagyok egy videó-vágó zseni (közel sem), de ahhoz képest jó lett.
2015. szept. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja, igen, bocsi... Win 7-em van :)

És milyen formátumban mentsem majd le a kész videót, hogy CD-re kiírható legyen?

(Bocsi hogy ilyen naiv vagyok...)

2015. szept. 1. 10:08
 7/10 A kérdező kommentje:
A Blendert valaki be tudná linkelni? Mert én csak ilyen 3D modellezőként találtam meg...
2015. szept. 1. 10:10
 8/10 anonim ***** válasza:
a kettő egy és ugyanaz! :) a 3D modellezőnek van videovágó felülete...
2015. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszi!

Most közben a Picasát próbálgatom, ami nagyon-nagyon jó! :D Remélem, hogy ez teljes verziójú lesz..

2015. szept. 1. 10:50
 10/10 tabaki ***** válasza:
Örülök, hogy figyelmesen elolvastad a linkelt leírást. Ha már egy sunyi sakálnak sem hiszed el becsszóra, hogy ez az a progi, akkor nem tudom, miféle tekintélyre hivatkozzam még...
2015. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!