Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a célszerűbb egy új laptop...

Mi a célszerűbb egy új laptop esetén? Win fel, majd keresgélni egyesével a gyártói latest drivereket vagy tojni az egészre a Win mindenhez talál drivert magától?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a Win driver nem a latest sőt biztos hogy nem – de és akkor mi van? Működik a cucc? Működik. Ennyi. Nyomtat a nyomtató megy a webcam megy a hálókártya stb. Kell még több? A gyártói driverrel tán jobban fog menni? Nem. Akkor meg?


Esetleg egye fene a VGA kártyához menjen fel manuálisan a driver. Ott tán van a game fps-nél vmi kihatása a drivernek.


Ki hogy látja?


2015. szept. 6. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
gyártói drivert leszedném, mindent.
2015. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy driver b ooster megoldja
2015. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

driver b ooster


Na azt a szutykot hagyjuk!!! Feltett nekem olyan drivert amihez soha nem volt hardver a gépben (scanner-sose volt!!), feltett nekem a VGA-hez teljesen inadekvát drivert alig bírtam levakarni safe módban kellett indítani, de érdekes módon a chipsethez meg 2013-as drivert talált miközben már rég 2015-ös is van.

No comment.

2015. szept. 6. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam többnyire csak a videokártya/hangkártya driverekkel volt "gond".De kinek mi... ha megy ahogy Neked megfelel akkor nincs gond.Ha lassabb vagy szaggat mint ahogy kellene akkor érdemes leszedni hozzá az eredeti drivert.Gép függő...
2015. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Gyártói oldalról szedd le a drivereket (egyben is lehet) és azt told föl. Általában működik enélkül is, de pl touchpad, kamera driverből csak valami alapot szokott halászni a Windows.
2015. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!