Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van motivációm és vannak...

Van motivációm és vannak ötleteim, de nincs felszerelésem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Konkrétan ezt a kérdés három különböző helyre is lehetne sorolni, de sorry ha mégis a rossz helyre raktam.)


Régóta érdekel a filmes világ, a filmkészítés.. stb. Ezért is szeretnék ilyen egyetemre menni, ahova úgy tudom kell beadni munkákat is felvételinél. Mivel a felvételi kb 2,5 év múlva már itt van, ezért nem ártana legalább egy szösszenetet összeraknom (kisfilmre/videóra gondolok) addig.


A problémám, hogy lenne pár ötletem, hogy miről csinálnám azt a pár (3-4) perces kisfilmet, de egyszerűen nem tudom mivel megcsinálni..

Kamerám/felvevőeszközöm egy 5 éves Huawei telefon, amin még vaku sincs és egy szintén kb 5 éves Canon fényképezőgép. Vágni, szerkeszteni pedig van egy 1 éves, de elég gányul összerakott (4GB RAM, AMD A6 5400K..stb.) gépem.

Ezekből pedig élvezhető munkát összerakni nem könnyű..


A másik probléma, ami kicsit nagyobb, hogy nincs ki szerepeljen a filmben.. Tehát persze, haverjaim-tesóim biztos elvállalnák, de közük nincs a színészethez, így ez érezhetően visszavenne a film élvezhetőségéből..


Mivel ez egyelőre hobbiszinten menne, ezért pénzt nem tudok és nem is akarok rá kiadni, pláne azért mert a legkisebb dolog 15k fölött kezdődik, én meg egy évben összesen költök annyit..


Mit tehetnék?


2015. szept. 16. 17:12
 1/1 pinkpancser ***** válasza:
Haver ezt úgy oldotta meg, hogy bement a helyi TV-hez, hogy besegítene ingyen egy évig. Viszont használhatta a cuccokat, tanulhatott pár rutinosabb embertől, plusz megismert olyan embereket akik rendszeresen szerepelnek.
2015. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!