Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet iphon-ra iThunes nélkül...

Ismeretlet1 kérdése:

Lehet iphon-ra iThunes nélkül zenét rakni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy letöltök telóra egy programot és ott töltöm le a zenét.

2015. szept. 16. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
jailbreak és azt csinálsz ,amit akarsz
2015. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy appstore alkalmazás, vagy ezt honnan tudom letölteni?
2015. szept. 16. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
google,szifon..
2015. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jailbreak megoldás lehet, de természetesen ez egy elég kockáztos lépés. A Cydia és más források korántsem olyan "üzletek", ahol az alkalmazások alapos teszteken mentek volna át, arról nem is beszélve, hogy olyan funkciókhoz is hozzáférhet a szoftverben, ami nem véletlen, hogy zárva van egy AppStore-ban megtalálható alkalmazás esetén. De persze mindenki úgy cseszi szét és teszi androidossá az iOS-t, ahogy akarja. :-)


Azt viszont tényleg nem értem, hogy az emberek soha nem hallottak még pl. a Spotify Premium, vagy az Apple Music előfizetésekről? Irdatlan kínálat, off-line hallgathatóság (persze DRM, de ez most nem lényeg, attól még szól...), és kb. 1500 Ft havonta. 1500 Ft. Nincs 2 doboz cigi. 4 korsó sör. Egy mozijegy. Ez mióta nem megfizethető? Főleg ha valaki nem a 20 ezres kategóriában választ telefont magának.

2015. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na ja


csakhát saját tapasztalatból mondom ,hogy azért hogy normális tudj használni egy almás szart ,mindenért fizetni kell(szó szerint értendő),egyebként minden trial

[link] .. talán ennek van free verzája

2015. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eredetileg a zenéről volt szó, az nem csak az "almás szaron" fizetős, ugyebár.


Egyébként pedig amíg androidos rendszert használtam, ott is fizetnem kellett, ha olyan alkalmazást akartam használni, ami tényleg úgy és azt csinálta, amit szerettem, mert az ingyenesek semmit nem értek, vagy el sem indultak.


Amúgy nem kell mindenért itt sem fizetni, egy csomó ingyenes (nem trial) alkalmazást tudok használni, és időnként ingyen is hozzá lehet jutni egyébként nem olcsó cuccokhoz. Pl. Infinity Blade 1-2-3 nekem ingyen volt, mobil scanner alkalmazás szintén, IGO, stb. Persze, leginkább a játékokat lehetne sorolni, de időnként beesnek más alkalmazások is. Ha jobban belegondolok, androion többet költöttem :-)

2015. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!