Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képszerkesztővel lehet...

Melyik képszerkesztővel lehet olyan képet készíteni mint Taylor Swift- Style videóklipjében?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy nem videót (bár azt is linkelhettek :) ) hanem képet. Kb. a 2:20-as részre gondoltam. :) https://www.youtube.com/watch?v=-CmadmM5cOk Inkább az ingyenes programokra vagyok kíváncsi.

2015. szept. 21. 17:23
 1/5 tabaki ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ingyenes+k%E..

Gyakorlatilag bármelyik alkalmas rá, de érdemes valamelyik okosabbat választanod (pl. Gimp, Paint.NET, RealWorld Paint), hátha valaha még komolyabb feladattal is próbálkoznál.

2015. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:

Egy próba, Gimppel:

[link]

2015. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A 0:29-es részt is meg lehet csinálni ezzel a programmal? :)
2015. szept. 22. 19:38
 4/5 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, mennyire találod hasonlónak az effektet:

[link]

Ez nemcsak a programon múlik. Az képes rá (ne kérdezz rá egyenként a többire, azokat is tudja), de nem biztos, hogy mindenféle rissz-rossz letöltésekből ugyanazt össze lehet mókolni. Tudatosítsd magadban, amit itt általában senki nem vesz figyelembe: A profik előre tudják, hogy mit akarnak megvalósítani, és eleve ahhoz készítik el a felvételeket, nem pedig egy valahogyan elsült akármit toldoznak-foldoznak. A 0:29-nél például egy ellenfényben készült beállításnál adtak egy kis külön helyi fényt a csaj arcára, ami mindennek nevezhető, csak hétköznapi pofánlövésnek nem. Az ilyen furfangok tehát nem a képszerkesztőben kezdődnek, még csak nem is az exponáláskor, hanem előtte, a fejedben.

2015. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, csak ha lesz 2 képem ami öszepasszolna, akkor megszerkeszteném így. Csak arra voltam kíváncsi hogy melyik programmal kell. :) Tudom, hogy a kép is alkalmas kell legyen, nem lehet mindegyikből egy jót kihozni. Köszi!
2015. szept. 23. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!