Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki énekes, és koncertje...

Ha valaki énekes, és koncertje lesz, ki dönti el milydn ruhában lép fel?

Figyelt kérdés
Mert engem nagyon erdekel ez az "enekes szakma" meg enektanarom is azt mondja hogy nagyon jo hangom van meg ilyenek.. szoval engem az EREDETI KÉRDÉS azert erdekel mert h nekem a combomon es a labszaramon is nagyon nagyon sok a seb. Es nagyon cikinek tartom.. szoval azt valaki megmondja h ezt fogod felvenni vagy én válszthatom ki?

2015. szept. 7. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A igazán nagyoknál stylists mondja meg. A kisebbeknél szerintem opcionális.. Bár ha valahova szerződsz, elég nagy eséllyel a nyakadba sóznak egyet.

A tvben szereplőknek kötelező.

2015. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ez legyen a legkisebb gondod hogy ki öltöztet. :) Nyilván mondjuk aki így csak haknizni jár falukba az maga választja ki mit vesz fel de aki már tv-ben és valami nagyobb rendezvényen szerepel azt stylist öltözteti ,de ő meg figyel az alakodra,bőrszínedre,hajad színére és figyelne a combodra és a lábszáradra is.
2015. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy Arinana Grandét stylist öltözteti, és az is valószínű, hogy Billie Joe Armstrongot nem.


Szóval vannak különbségek.

2015. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Billiet max azért nem, mert neki alapból rohadt jó a stílusa:)

Azért ne hasonlítgassunk már egy gyerekcsatornán vonyító csajt hozzá:D

2015. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ertem koszi. Egyebkent nagyon szeretem Ariana Grandet!!!
2015. szept. 10. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
# 4, pont erre akartam rávilágítani! :) Vannak "kategóriák", a kérdés szempontjából nem mindegy, kire gondolunk.
2015. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem koszii
2015. szept. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!