Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám működésre bírni...

Hogyan tudnám működésre bírni a Farming Simulator 15-öt alaplapi videókártyán? (A teljesítménye alapján működnie kéne, részletek lent. )

Figyelt kérdés
Jelenleg várok az új videókártyámra addig viszont szerettem volna játszani a Farming simulator 15-tel viszont indítás után kidob egy hibaüzenettel, ami annyit tesz Shader Model 3. 0 szükséges egy core 2 duo e8400-as processzorom van integrált Q45/Q43 Express chipset-tel. Továbbá a diagnosztika szerint is DirectX 11 van felrakva jelenleg, ez az integrált grafikus meghajtó pedig a gyártó adatai szerint támogatja a Shader Model 4. 0-át is ezért sem értem mi lehet a gond?

2015. szept. 22. 19:49
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Az hogy szutyok Integrált Intel kártya.


A játék diszkrét kártyát ír elő. AMD (ATI) -t vagy Nvidia -t.


"System Requirements Windows Version (*)


Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

2.0 GHz Intel or equivalent AMD processor

Nvidia Geforce 8600 Series, ATI Radeon HD 2600 graphics card or better (min 512 MB VRAM)

2 GB RAM

3 GB free hard drive space

Soundcard

DVD-ROM Drive"


Így hiába vannak meg a paraméterek, Intel Chipset -es kártyán nem fog elindulni. Vegyél diszkrét kártyát, használtan már 5000 -ért vehetsz olyat, amin elindul.

2015. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az egy dolog, hogy mit ír a gyártó, de... Van egy 3 éves Toshiba Satellite c660-1x4 típusú laptopom, integrált intel hd 4400-al, a processzor benne egy Intel Pentium B940, 4 GB rammal, és elfut rajta, pedig nem dedikált a kártya benne...Azért még azt megjegyezném, igaz nem full grafikán, max élsimítással, de minimumon kis laggal elmegy rajta...(Ez az üzenetem P.O.C-hez szólt, nem kötözködés céljából, hanem, csak azért hogy itt is vannak kivételek.)
2015. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Az Intel APU -ba integrált HD sorozatú IGP -k, mint a te esetedben is, már jóval jobbak mint elődeik. De azok sem igazán játékra valók.
2015. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!