Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell elforgatni egy PDF-et?

Hogy kell elforgatni egy PDF-et?

Figyelt kérdés

Pontosabban nem az elforgatással van a gond, hanem azzal, hogy nem lehet elmenteni az új helyzetet. Szkennelt ma valaki nekem nyomtatványokat, de egy részüket fejjel lefelé szkennelte, és egyszerűen nem tudok változtatni rajtuk. Nem találtam eddig semmi használható infót.

Légyszi segítsen ki valaki, aki képben van. Köszönöm. :)



2015. szept. 26. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

pdf-et nem lehet szerkeszteni, menteni csak az adobe acrobat professional szoftverrel.


Van open office writer (mint az office word) amibe beilleszted a képet ahogy akarod, és kiexportálod pdf be.

2015. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem túl nagy kérés... légyszi írd le lépésről lépésre, hogy kell csinálni, mert sajnos én elég gyakorlatlan vagyok az ilyenekben.
2015. szept. 26. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnyitod az open office-t vagy oficce wordot amid van egy üres dokumentumot,


Beilleszted a beszkennelt képet és elforgatod ahogy szeretnéd tájolni a szkennelt képet.


utána kiexportálod, ehhez lehet fel kell tegyél egy pdf export nevű plugint.


ha nem privát adatok, akkor fel is teheted valahova a képet és megcsinálom.

2015. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Van egy ingyenes program (PDF Split and Merge), azzal lehet pdf fájlokat szétvágni, összefűzni, oldalakat kihagyni, sorrendet átrendezni, sőt, ami téged érdekel: oldalakat elforgatni.

És természetesen el is lehet menteni vele.

2015. szept. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!