Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AVG törlése? Nem tudom törölni...

AVG törlése? Nem tudom törölni az avg-t. Nagyon lefogta már a gépet. A saját uninstal lehetőségére el sem indult. Kikapcsolni úgy tudtam, hogy eg fájlt töröltem a könyvtárából.

Figyelt kérdés

Felraktam az uninstal tool-t is. Az elindítja a törlést, de a felénél kidobja za a nyamvadt, hogy az illesztőprogram telepítése nem sikerült és éli tovább tetves életét a gépemen -.-

A neten nem találtam lehetőséget, (pedig végigolvastam jó pár fórumot) amit alkalmazni tudnék. És emiatt a egy progi miatt, nem akarok nekifeküdni lementeni mindent és újrahúzni a gépet.


2015. okt. 4. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Lődd ki a feladatkezelőben a folyamatok közül, aztán töröld a többi fájlját is. Aztán mehet egy registry tisztítás, pl. CCleaner-rel vagy Glary Utilities-el.
2015. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ott kezdődik a gond, hogy azonnal visszakapcsolja magát.

Folyamatstruktúra leállítással is. :(

2015. okt. 4. 16:31
 3/8 A kérdező kommentje:
maga a program nem csinál semmit, de a hátérben fut
2015. okt. 4. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon elbaltáztál a gépeden, az AVG-t simán le lehet szedni.


Ha hiányoznak fájlok a könyvtárából akkor pláne nem fog lefutni az uninstall.


Töltsd le, és telepítsd fel még1x az AVG-t, és után a vezérlőpult/programok hozzáadásánál szedd le. Ha ekkor sem megy, próbáld leszedni csökkentett módban.


Automatikusan induló alkalmazások kikapcsolásához meg használd az msconfig parancsot.


[link]

2015. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amikor próbálom törölni, visszahelyezem a kukából a kiplántált vackot. Azt azért vettem ki, mert kikapcsolni sem hagyta magát. Azóta használhatatlan, mióta frissítésben lejött az avg tune
2015. okt. 4. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha meglenne minden darabkája, azért javasoltam az újratelepítést. Így talán lefut az uninstall, és nem hagyja ott ezer helyen a szemetét.


Ha végképp nem bírsz vele, próbáld meg az AVG Removerrel.


[link]

2015. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 EMBEREBB válasza:
szuper, bejött a Remove AVG törölve, köszike
2016. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az AVG Remover nekem is bejött. Nem kell megfogadni bizonyos oldalak tanácsait, tényleg csökkentett módban kell használni.

A vicces az egészben, hogy az AVG vírusirtó pont a rossz tanácsadó oldalakat rendben lévőnek mutatta, a "fizetős" vírusirtóm viszont rögtön kiszúrta a bibit.

2022. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!