Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 ingyenes frissite...

A Windows 10 ingyenes frissites csak kamu?

Figyelt kérdés
Nemreg aktivaltam a windows 7-et es kaptam egy lehetoseget ami alapjan lekuldik ingyen a win 10 verziojat. Felneztem a Microsoft weboldalara es ott is azt irta, hogy ez most ingyenes.

2015. okt. 9. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem kamu, csak olvasd el az apróbetűs részt is.


A Windows 10 bevezetésével a Microsoft áttér az éves előfizetéses modellre. Tehát minden évben X összegért tudod aktiválni a Windows 10-edet. Ha nem fizetsz, nem fogod tudni letölteni a frissítéseket.


És mivel még csak most vezették be a Windows 10-et, az első évre ingyenessé tették. A másodiktól meg eldöntöd, hogy fizetsz, vagy oprendszert cserélsz.

2015. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És ha tört windózt frissítek rá az sem baj? És kb mennyi lesz az éves ára?
2015. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1: Erről az előfizetéses rendszerről most hallok először - tudnál linkelni egy hivatalos forrást?


Mert az MS oldalán ez van:

"A frissítés után ingyenesen használhatja a Windows 10-et az adott eszközön."

[link]


Sehol nem ír 1 évet.

2015. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 évig ingyen rá frissítheted az előző rendszerre a 10-et..aztán telepítheted újra tisztán mert hibákba fogsz botlani előbb utóbb mint annyi ember és jössz ide kérdezni,sírni,hogy mi miért nem megy és a többi...


Mellesleg utána újratelepíted tisztán ha minden igaz avagy szerencséd van (mert soknak még se jött be érdekes),akkor automatikusan aktiválódni fog már a 10es,és ez így lesz mindig,mind addig amíg nem cserélsz alaplapot a gépbe.


Amúgy kmspicoval is aktiválható azt ennyike..

2015. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!