Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése windows...

Windows 7 telepítése windows 10 mellé?

Figyelt kérdés
Két winchester van a gépemben az egyiken win 10 van ezt használom jelenleg, a másik üres, erre szeretnék win 7-et telepíteni. Mindenhol azt olvastam, hogy először a 7-et telepítsem, mert ha az újra rakom a régit nem ismeri fel és törli vagy használhatatlanná teszi. Viszont nem szeretném újra telepíteni a 10-et is, szóval az lenne a kérdésem, hogy megoldható lenne ez a probléma ? Esetleg ha a win 7 telepítésekor kikötném a 10-es vinyóját majd ha kész akkor vissza dugom, vagy ilyenkor se lesz jó a dual boot? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. okt. 11. 10:58
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Akkor biz nem dual bootos lesz. Miután megvagy, visszateszed a winyót és indításnál a bootmenüből választasz. Asszem
2015. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De attól még működni fog mind két Win ugye?
2015. okt. 12. 08:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy. Az a lényeg, hogy előbb szedd ki zt a HDD-t amin 10 van. Aztán Windows 7-et felrakod a másik HDD-re, vissza a másikat és indításnál választod, hogy nelyik akarod indítani.
2015. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oks, köszi
2015. okt. 13. 06:46
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem megy 2 hdd a win7 és a win10. Boot menuvel választok melyiket akarom használni. A gond csupán az, hogy a win 10 ráír a win7-es hddre, és így az mindig ellenőrízni akarja a konzisztenciát. Tudom hogy a regisztryben át kell állítani valamit, és akkor nem vizsgálja a konzisztenciát, de nem tudom mit írjak át. Tudja esetleg valaki mit változtassak meg?

2015. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!