Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bittorentet frissitettem,...

Apri69 kérdése:

Bittorentet frissitettem, eddig ha rákattintottam valameik torentre az kitünt a többitől így jól meglehetett külömböztetni frissités után megszünt, alig lehet megkülömböztetni egyiket a másiktól. Hogy lehet ismét/kiemelté/ tenni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 23:07
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


utorrentnél van ilyen, ha Te is erre gondoltál akkor következő a teendő (color patch manuálisan - de gondolom a bittorentnél is igy van csak annak nem tudom az adatait) :


1. leállitod az utorrentet (kilépsz belőle : jobb egér - kilépés)


2. UPX.EXE-t letöltöd ( [link] ). Kitörmörited vele az utorrentet : upx -d uTorrent.exe paranccsal egy parancssorban.


3. Egy hexa editorral - amiben lehet hexa karaktereket keresni (pl. winhex) megnyitod a leállitott uTorrent.exe-t és rákeresel a következő bájtokra (226, 237, 249, Hexában : E2 ED F9 ez a szin kódja ami alig látszik) kitömöritett Utorrent343_40208-ben ez a 1429461 bájtnál található (hexában : 15CFD5)


4. Javitod a kódod arra amire szeretnéd (Paintban - Szinek szerkesztése és a Vörös-Zöld-Kék-nél levő számokat kell beirni - természetesen hexában : Cián 000,255,255 - hexában : 00 FF FF, és elmented a javitást.


5. upx.exe --brute uTorrent.exe parancsal visszatömörited az uTorrent.exe fájlt (egy parancssorban - ez a lépés nem kötelező, dolgozik kitömöritve is), megvárod mig végez a tömöritéssel.


6. Készen vagy.


Az utorrent343_40208 ciánra átállitot verziója (csak a 3. pontban leirt 3 bájt lett változtatva a 4. pontban leirtakra) letölthető innen : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!