Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Notebookra előre telepített...

Notebookra előre telepített eredeti Win8 operációs rendszer kiírható vhogy DVD-re?

Figyelt kérdés
Egy négy évvel ezelőtt vett notebookra Win7 volt rátéve megvételkor. Mikor először bekapcsoltam, a rendes első beállítások között felajánlotta, h ha szeretném kiírhatom DVD-re a gépre rátett eredeti operációs rendszert, amiről később újratelepíthető az egész. Most vettem egy kis netbookot, Win8 van rátéve, viszont az első bekapcsoláskor (a beállításokkor) nem ajánlotta fel azt a lehetőséget, h kiírhatom a gépre rátett dolgokat. Ki lehetne vhogyan esetleg írni az eredeti operációs rendszert?

2015. okt. 28. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélj az eladókkal. Lehet rejtett partíción van, de ez mindig homályos volt pontosan hogy is van.

Én erre a célra a NortonGhost15Live cd-t használom. Csinálok egy mentést a D-re, onnan a cd-ről boot-olva visszaállíthatom.

2015. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!