Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak szerintem lenne jó ötlet...

Csak szerintem lenne jó ötlet telefonos applikációt csinálni ebből az oldalból, vagy ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 00:59
 1/7 Tengor ***** válasza:

Túl nagy szívás van az oldal parse-olásával, a készítő meg nem fog hozzáférést engedi v. API-t készíteni, hogy te írj egy programot, ha évek alatt a legnagyobb újítás, hogy ünnepekkor kitesznek egy sapit a logóra.

Lehet, hogy nem lenne rossz, de nem fog menni sajnos.

2015. nov. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy egyszerű kivitelezésű oldal.Semmi értelme nem lenne.
2015. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetne fejleszteni az oldalon, mert telefonon nagyon nagy szívás használni. Főleg olyan oldalon, ahol több százezer felhasználó, és 40 millió komment van... Nekem is lenne ötletem, pl. a dizájn gyökeres megváltoztatása...
2015. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az elsőböl ugyan nem értettem semmit, de megy a zöld kéz mindenkinek :D ;)
2015. nov. 8. 00:12
 5/7 A kérdező kommentje:
elsőből*
2015. nov. 8. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Telefonon szepen tölti az oldalt nekem, szerintem felesleges, max felreirok de kit erdekel... Egyszerű ez az oldal mint a faék
2015. nov. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, lehet, hogy a telefonom a picuri (3,2") :D
2015. nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!