Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe photoshop maszkolás...

Adobe photoshop maszkolás segitség?!

Figyelt kérdés

Van egy képem ahol hárman ölelkezünk a barátaimmal és egy hirességet szerettem volna bevágni mellénk.

Maszkolással próbáltam, de az a baj, hogy a két kép mérete nem egyezik ugyebár és nem tudom külön-külön méretezni őket.

Lehet nem is maszkolással kell megoldani, csak az jutot eszembe, de elakadtam...



2015. nov. 8. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Maszkolás az biztos kelleni fog, de mi az, hogy nem tudsz méretezni? Ctrl+T? Beméretezed a nagyobb képet a kisebbhez (fordítva nyilván nem olyan jó az eredmény)
2015. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
Igen, a képszerkesztésnek ez a része izgalmas, és jó móka is. De amíg a legegyszerűbb alapokkal nem vagy tisztában, szerintem kár erőltetni, mert úgysem sikerülhet olyan minőségben, hogy igazán üljön a poén. Szánj rá egy-két hetet, hogy a leggyakoribb fogásokat (és lehetőleg azok billentyűkóddal való gyors elérését) alaposan begyakorold -- lehet, hogy unalmasabbnak találod (bár csak rajtad múlik, hogy élvezetes hülyülésre használd az éppen tanultakat), de hidd el, megéri. A legtrükkösebb szerkesztések is javarészt ezekből az akkor már magától értetődő részekből állnak össze, maga az eredetiséget adó fortély csak néhány újszerű megoldást jelent a sok megszokott közt.
2015. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azota valahogy összehoztam.

Köszi a válaszokat, szánok ra időt. :)

2015. nov. 9. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!