Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Seemta ban mi az hogy IC...

Nyertes1000 kérdése:

A Seemta ban mi az hogy IC OOC keverés?

Figyelt kérdés
valaki eltudná nekem magyarázni hogy mi az az ic ooc keverés

2015. nov. 11. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

IC: játékban történő dolgok, beszélgetések. Pl 2 bandás beszélget, vagy beszélgetsz egy rendőrrel a déli benzinkúton. Tehát ami a karaktereddel történik. T betűvel kell írni IC-be.


OOC: Karaktereden kívüli dolgok, beszélgetések. pl. osztálytársaddal játszol és ha azt akarod neki mondani, hogy "pill elmegyek wc-re 10 perc". Akkor azt OOC-ba kell mondanod. Vagy ha adminnak akarsz írni akkor is. B betűvel kell OOC chatbe írni.


IC-OOC keverés: pl. ha az IC chatbe írsz olyanokat, hogy: xD, :), :D, lol, meg bármilyen smileyt. Vagy az is az, hogyha IC-be írod hogy "valamelyik admin segítsen/meghaltam segítség/bebugoltam a kocsiba" stb.

2015. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ic be tegezhetem őket?
2015. nov. 12. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha már jobban megismered vagy ha ő is tegez téged. Olyan mint a valóságba, ott se tegezel le rögtön egy idegen embert.
2015. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kivéve ha CC vagy.
2015. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!