Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-re rá lehet varázso...

Windows XP-re rá lehet varázsolni valamilyen úton-módon a Internet Explorer 11-et?

Figyelt kérdés
Az ok, hogy miért az nem lényeges, viszont nekem erre lenne szükségem és aki tud segíteni, annak nagyon hálás lennék. A kérdésemre a válasz alap esetben a NEM, mert a 11-es, sőt korabbi verziókhoz is már minimum Windows 7 kell. Azonban aki mégis tudna erre megoldást és jelezné, az lekötelezne! Bármilyen megoldás érdekel! (Leszámítva az operációs rendszer cseréjét. :D)

#Windows XP #Interner Explorer
2015. dec. 3. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Esetleg Chrome-t.
2015. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem,de a Maxthon az IE alapú,sebességben sokkal gyorsabb és az IE összes hibája javítva van benne,ráadásul felhő alapú.
2015. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem most csak és kizárólag az Internet Explorer 11-re lenne szükségem, tudom van jobb böngésző is, sőt csak jobb van, viszont nekem most nem a böngészés miatt lenne rá szükségem, hanem egy online számítógépes játék miatt, ami ezt a böngészőt hasznája, ezzel van összekötve úgymond. Ezért más nem jöhet szóba sajnos. :(
2015. dec. 3. 21:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Virtuális gép újabb windows-zal?
2015. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Windows XP-re virtuális gép Windows 7-el? Így gondoltad? Esetleg linket tudsz küldeni?
2015. dec. 3. 22:20
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

itt vannak IE11-et tartalmazó rendszerek is

2015. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, úgy gondoltam. WinXP-re virtuális gép Win 7 vagy 8-cal. Mármint milyen linket küldjek? Használhatsz bármilyen virtuális gépet, pl: VMWare, VirtualBox
2015. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ez működhet. Letöltöttem a Virtual Boxot, utánanéztem hogyan is működik az. A holnapi nap folyamán feltelepítem a "virtuáis Windows7-et".

Egy kérdés:

A telepített virtuális gépre csak az IE11-et kell letöltenem és a játék érzékelni fogja ezt, vagy magát a játékot is a virtuális gépre kell feltelepítenem?

2015. dec. 4. 23:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Virtuális gépen nem nagyon fogsz te játszani. Windows XP pedig eleve nem támogat ilyesmit, mert mikor készült még kanyarban sem volt a virtualizáció. Az is nevetséges elgondolás hogy Xp-re akarsz jobb oprendszert virtuálisan. No meg akinek XP-je van az nem valószínű hogy olyan processzorral rendelkezik ami támogatná a virtualizációt ez meg a második bökkenő.
2015. dec. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor semmiképpen sem megoldható? :S
2015. dec. 6. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!