Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win10 telepítési hiba, mi...

Sarabon kérdése:

Win10 telepítési hiba, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Elég nagy bajban vagyok remélem valaki tud segíteni, win10-et ùjratelepítem mert vettem egy új ssd-t Samsung EVO Basic 250 de telepítésnél hibát ír, Nem sikerült a windows telepítèse stb... ezzel a hibakóddal 0x80300024 minden. Régebben is volt ilyen gondom de akkor sikerült megoldani azzal hogy minden partíciót törölni kellett ès utánna ment, de most is ezt próbáltam, már csak az ssd és hdd partíciója van de a hdd partíciót nem törlöm mert azon vannak az adatok. Az ssd-t már töröltem, újra partícióztam formáztam stb de akkor sem engedi. Több megoldást is próbáltam amit találtam de nem használt semmi.

2015. dec. 4. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
SSD-t nem formázunk, mert tönkreteszi, vegyél külső vinyót, és ments le mindent amire szükséged van(adataid, meg előre letöltött illesztő programok meg programok a gépedhez) aztán a komplett gépet töröld, mindenestül és úgy próbáld meg, nekem is ez volt csak egy 840 EVO modellel, ez megoldotta, sok sikert!
2015. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az lehet a probléma, hogy az SSD-t nem natív SATA tápkábellel kötötted be, hanem molex átalakítóval, és így nem kapja meg a 3,3V-os feszültséget. Ekkor szokta ezt a jelenséget produkálni. Kösd be rendesen.
2015. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!