Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése lassú....

Windows 7 telepítése lassú. Miért?

Figyelt kérdés

Pendriveról telepítem, és már az is sok idő volt hogy eljutottam addig, hogy elkezdje telepíteni. arra hogy behozza azt a "Telepítés" ablakot 10-15 percet kellett várni. Utánna meg a többi ablakra is egy csomó időt. Mostmeg telepíti, Windows fájlok kicsomagolása éppen 59% on van. ezt 2 óra alatt sikerül elérnie. szóval 3 órája tart és kb 30-40 percnek kéne lennie az egésznek és még csak a felénél tart. Mi lehet a baj??

Gépem: 5gb memória

msi p6n

quad core 2.8

fsp 450

segítség??



2015. dec. 9. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet a pendrive hibás vagy a windows de lehet hogy rossz állapotú a merevlemezed az minden telepítésnek az idejét nagyon elnyújtja
2015. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a windows nem lehet bajos, mert előtte próbáltam a win 10et felrakni, az is marha lassú volt, meg sem vártam. aztán letöltöttem ezt és ezis lassú. a pendrive is jó. a merevlemezzel sincs baj, mert ott is lassú, ahol még nincs használatban a merevlemez
2015. dec. 9. 22:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ismeri fel nagy sebességű usb-nek a pendrive-ot, ezért lassú a másolás.
2015. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Csak mondom, hogy nekem szokott a pendrive olyat csinálni, hogy csak 1Megaval másol a 10helyett. Olyankor kiveszem és beteszem újra... van mikor ezt csinálja.
2015. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam DVD-vel írni, pendrival többször is . Mindig ilyen lassú. nemtudom mit tegyek..
2015. dec. 10. 17:44
 6/14 anonim ***** válasza:
akkor ott rossz az a hdd vagy a sata kábel esetleg a csatlakozó rossz.. nincs más oka amiért lassú lenne..
2015. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nos feltelepítettem. kb 5-6 óra volt mire feltette. Most az a baj hogy extrém lassú a windows. 10 perc mire behozza a netet és ha beírok egy oldalt azt megint 10 perc. a bekapcsolási idő kb 20 perc. segítsetek kérlek mert ritkán tudok a laptopnál ülni és megkéne csinálni a gépet. új HDD megoldja?
2015. dec. 12. 15:48
 8/14 anonim válasza:
Én azt csinálnám, hogy reszetelném a biost és próbálnám. Majd, ha nem segített, akkor kiszedném a kábeleket és be kötném újra, csak a HDD-t hagynám bekötve. Ha ez se, akkor szedegetném a ramokat is. Hátha az a rossz. Ha semmi se akar segíteni, akkor valakitől kérek egy HDD-t (ha van rá mód) és azzal is próbálnám a telepítést.
2015. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na megvan a hiba oka. A hibat egy ,,hibás" ram okozta.az a helyzet hogyha az benne van akkor lassu csak a gep. Viszont a bios erzekeli. Most akkor azzalmivan?
2015. dec. 13. 20:51
 10/14 anonim válasza:
Szedd ki és dobd el jó messzire a csába :D
2015. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!