Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lett ilyen a Google Chrome?

G. Gyula kérdése:

Miért lett ilyen a Google Chrome?

Figyelt kérdés
Régen nem ilyen volt. Eltakarja a tálcát nem látok tőle semmit ráadásul ha bezárnám akkor nem bezárja hanem csak lerakja a tálcára. Nem tudom jobbra vagy balra húzni mint egy normális ablakot. Vissza lehet állítani úgy ahogy régen volt vagy ez így fog maradni? Itt egy kép arról hogy mire is gondolok: [link]

2015. dec. 9. 21:57
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Biztos, hogy jó linket adtál meg?


A jobb felső sarokban lévő három kis ikon (tálcára rakás, feloldás, bezárás) rendben van? Nem nyomtad meg az F11-et? (nyomd meg próbaképpen). Ez teljes képernyőre teszi a böngészőt, és vissza).

2015. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hátha ez a link már jó lesz, a tálcát figyeld ott a feltűnőbb [link] ja és igen az F11et próbáltam, azzal kezdtem
2015. dec. 11. 00:04
 3/4 anonim válasza:
ChromeOS-en mit vársz?
2015. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, gőzöm sincs. Egy ideje nem használok Chrome-ot, mert megharagudtam rá...

De nekem nagyon gyanús, hogy mintha telepítési hiba lenne. Már csak annyiból is, hogy a jobb felső sarokban a - x jelek között kellene lenni egy harmadiknak is. Az első teszi a tálcára, a második az "Előző méret" (akkor lehet ide-oda húzni, átméretezni), a harmadik bezárja a programot. A képen szereplőnél hiányzik a középső. Meg valahogy az egész kinézete fura. Szerintem megérné eltávolítani, letölteni újra, és újra telepíteni (ha már ragaszkodsz a Chrome böngészőhöz).

2015. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!