Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pár kérdés a Debiannal kapcsol...

Pár kérdés a Debiannal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nos, tenni akartam egy próbát a rendszerrel, ezért letöltöttem a hivatalos weboldalról egy minimális képfájlt, amit kiírtam USB-re, bootoltam róla, és beléptem a telepítésbe. Megvolt a particionálás, az adatok begépelése, jelszó, stb... És amikor eljut odáig, hogy letöltené netről a szükséges csomagokat, egyszerűen levágja a laptopot... valaki tipp, miért lehet ilyen?


Illetve... a Debianból is létezik olyan lemezkép, ami boot után kipróbálható, és használható? Tehát Live rendszer. És egy régebbi laptopon hogyan futna?



2015. dec. 13. 18:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nos, a várt hőfokok: alapból 59 körül, terhelés alatt 70, vagy valamivel felette. Ez a CPU. A merevlemez pedig olyan 40 fölé sosem megy. Néha pedig közel van a 30-hoz, ha semmi terhelő folyamat nem megy.


Ugyanilyen hőfokok mellett végeztem Windows XP, 7, 8.1, 10 telepítését, Ubuntuét, Mintét, és egyikkel sem volt gond egy alkalommal sem, és utána a használatukkal sem.

2015. dec. 14. 17:47
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor készítsd el újra a telepítőt!

G.

2015. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!