Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meik windows jobb? 7,8.1 vagy 10?

Meik windows jobb? 7,8.1 vagy 10?

Figyelt kérdés
AMD processzorom van, hallottam olyanokat, hogy a 8.1 és a 10 nemtámogat valamien drivert, de ez nemtudom hogy igaz e, föként jétékra használnám
2015. dec. 14. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
10
2015. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden windows nem támogat valami drivert (helyesebben a driver nem támogatja), vagy azért mert túl régi, vagy azért mert nagyon új. Nekem új gépem van, ha Windows 7-et raknék fel akkor szopnék, mert nem ismerné fel kapásból az internetet mivel újabb lan van az alaplapomon, és nem használok cd meghajtót se amiről telepíteni tudnám mert ugye neten keresne drivert hozzá ha lenne net.
2015. dec. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hulioboy ***** válasza:
Erről megoszlanak a vélemények. kinek ez, kinek az jön be. Én már kipróbáltam mindet, nekem a 10 nagyon tetszik, bár sokan azt mondják, hogy nincs még kiforrva, de nekem ez van és marad is. Csak ajánlani tudom. Azért persze nem árt ha van hozzá valamire használható harware is a gépedben. Szóval 10
2015. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

Tessék, a hiányzó betűk, a szóközök, a kötőjel, meg a pont: ly,ly, , ,-,ő,á,.

Használd nyugodtan, nekem még van bőven.

2015. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10-et semmiképpen, instant kémprogram + semmi újat nem hoz a 8.1-hez képest, csak azt a béna menüt...
2015. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!