Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "IncreditMail Application...

"IncreditMail Application megszűnt működni". Mit jelen ez a kiírás? És milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés

Napok óta ezt írja ki a gépem, mikor kinyitom, és közli, hogy "nem talált megoldást", vagy valami ilyesmi.

(Nem magyar a PC-m, csak fordítom a kiírást, előfordulhat, hogy nem ez a szakkszerű kifejezés.)

Ha becsukom az ablakot, nem történik semmi, ugyanúgy tudom továbbra is használni.

Kell valamit csinálnom?

És egyáltalán mit jelent ez?


Előre is köszönöm!



2015. dec. 16. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld újrarakni.
2015. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, de hogyan?

És milyen hátrányokkal jár, ha hagyom úgy, ahogy van?

Mit reszkírozok ezzel?

Egyébként kösz, hogy válaszoltál, de nem vagyok valami nagy zseni az informatika terén... :-(

Eléggé leszűkített a géphasználatom, pl. fordítok, és a kész fordításokat küldöm el E-mail-ben.

Néha itt válaszolok, magyar vagy francia betűjátékokkal, keresztrejtvényekkel szórakozom, stb.

2015. dec. 16. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem használod a programot akkor mindegy, én azt hittem használnád.
2015. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmondanád, hogy mire való ez a program vagy applikáció?
2015. dec. 16. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!