Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban háttér eltávolítása?

Photoshopban háttér eltávolítása?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges?

2015. dec. 16. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Kapaszkodj meg, és figyelj jól !

[link]

2015. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na neee -_- eddig már én is eljutottam. sőt tovább is csak semmi sincs
2015. dec. 16. 16:18
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Akkor neked csak a Paint való, és nem a PS.

Ne mond már hogy nem tudsz végignézni néhány videót ? Nem hiszem el.

2015. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tabaki ***** válasza:

"csak semmi sincs"


Szerinted ez jelent valamit? Merthogy egy sor hasznos dolog jön be, amelyek pont a kérdésedre válaszolnak. Ezek miféle értelemben semmik?

Ha már kérdeztél, nyilván valami problémád akadt, de amíg nem pontosítod, mi az, addig nem fogunk rájönni, hogy neked miért nem sikerül a nyilvánvaló.

2015. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tabaki ***** válasza:
Egyébként meg sosem értettem, minek kell százezrekbe kerülő professzionális program valakinek, akinek lövése sincs a képszerkesztésről. Egy ilyen kérdés érthető valami kezdőtől, aki most ismerkedik a fortélyokkal valami ingyenprogramban, egy photoshopostól viszont olyan, mintha egy zeneszerző tudakolná, hány vonalat húzzon a kottába.
2015. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mert mondjuk ingyen le lehet tölteni egy 30 napos próbaverziót.......meg videókon is eddig csak régebbi fajta photoshopot találtam ami nem ugyanolyan
2015. dec. 16. 18:37
 7/11 tabaki ***** válasza:

„mert mondjuk ingyen le lehet tölteni egy 30 napos próbaverziót...”


Nagyon érthető logika: Letöltöm a PS-t, mert egy hónapig ingyen próbálgathatom -- nem töltöm le viszont a Gimpet, Kritát, Paint.NETet, RealWorld Paintet, Hornil StylePixet, stb., mert azok meg életfogytig ingyenesek.


„...meg videókon is eddig csak régebbi fajta photoshopot találtam ami nem ugyanolyan”


Tudod, hogy ez miért zavar téged? Mert nem próbálgattad egyéb programokban a képszerkesztést. Azt hiszed, hogy egy szerkesztési fogást egy bizonyos programnak is csak az ugyanolyan verziójára készült oktatóanyagból lehet megtanulni, a többi hajítófát sem ér. Milyen igaz: Honnan tudhatná például egy ősrégi CS4 verzió, hogyan kell egy mai Cloudban új réteget kérni, vagy ecsetet váltani?

Hát nem. Az ilyen alapdolgok nemcsak az eltérő Photoshop-verziókban, hanem a legtöbb képszerkesztőben nagyon hasonlóan zajlanak, így az általad értéktelennek ítélt tananyag rajtad kívül mindenki másnak hasznára válik.

2015. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Mert nem próbálgattad egyéb programokban a képszerkesztést"


Hát próbáltam csak nincs kedvem pl. Paintben órákat szarakodni vele.

2015. dec. 16. 22:30
 9/11 tabaki ***** válasza:
Ööö... Hol említettem a Paintet? Képszerkesztőkről beszéltem, nem firkaprogramokról. Újabb érv a szélesebb körű tájékozódás mellett...
2015. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aha, logikus. Nincs kedved órákat piszmogni vele, ezért inkább kiírsz egy kérdést ide, és "Órákat" vársz, hogy valaki válaszoljon. Penge éles logika.
2015. dec. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!