Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban háttér eltávolítása?

Photoshopban háttér eltávolítása?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges?

2015. dec. 16. 16:08
1 2
 11/11 Lajos54 ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Az a baj, hogy nagy tudású programokhoz könnyű hozzájutni, de ezek használata már nem olyan egyszerű, meg is kellene ismerni, tanulni őket.

Ilyenkor aztán jönnek a vélemények, hogy "ez túl bonyolult".

Hát persze, hogy bonyolult - amíg valaki meg nem ismeri,hogy mit hogyan lehet vele megcsinálni. Csak hát az idő és munka.

Évekkel ezelőtt odaajándékoztam egy ismerősömnek egy videószerkesztő programot, amiből nekem véletlenül kettő lett. Egyet megvettem, majd egy hardverhez ugyanolyat adtak (Pinnacle Studió8). A maga idejében egészen jó, sok tudású program volt. A megvásárolthoz adtak nyomtatott, magyar nyelvű részletes leírást.

Ennek ellenére rendszeresen hívogatott, hogy hogyan kell mondjuk a feliratot középre igazítani, és hasonlók. Amikor mondtam, hogy le van írva, ez volt a válasz:

"Most olvassam végig az egészet egy vacak felirat miatt?"

2015. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!