Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a minecraft...

Miért nem megy a minecraft windows 10 alatt?

Figyelt kérdés

Windows 7-tel teljesen jó volt a játék, de op rendszer frissítése után már nem indult, a mestermc sem, frissítettem, nem működött, kipróbáltam azt a programot, amit a mestermc felajánlott, hogy miden drivert frissít, de ígysem működött.

Mit kéne tennem, hogy működjön?

A gép adatai:

Intel core 2 duo 3Ghz

4 gb ram

integrált videókártya

Windows 10 pro 64 bit

De win 7 alatt teljesen jó volt, ugyanezen a gépen...

A válaszokat köszönöm!


2015. dec. 16. 18:20
 1/4 anonim válasza:
Az oprendszer frissítéssel lehet hogy eltűnt a java, de ez csak egy tipp.
2016. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy eltűnt, de windows 10-re hogyan lehet telepíteni? Ha jól tudom le van tiltva...
2016. jan. 10. 17:13
 3/4 HypertroniX válasza:
Nekem is ez a gond. Nem indul el, de ahogy látom te nem igazán vagy tisztába ezzel az új win10 rendszerrel... Nem sértés, kérlek ne vedd annak, de a java, továbbra is elérhető itt: [link] Ezen a linken elérheted. De ha nem jó akkor küldhetek egy linket neked amiben van egy Minecraft kliens (ezt egy hackphoenix üzemelteti, aki több minecraftot is csinált, én majd a modos klienst küldöm, de abba is elérhető a sima minecraft [pl.: beleíród hogy minecraft 1.8 és akkor kidobja])
2016. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HypertroniX válasza:
Amúgy ha másnak is kellene a link Hackphoenixhez akkor itt van: [link]
2016. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!