Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik?

Klasszikusnarancs kérdése:

Miért nem működik?

Figyelt kérdés

Sony laptopom van , Windows 7 van rajta.

Minden faszán működik van bőven hely rajta.

Próbálom napok óta telepíteni a Sims3 vagy Sims4 játékot a gépemre.Nem nagyon értek hozzá !

Először a Sims4-et telepítettem daemon tools lite os lépéssel kezdte,, aztán telepítettem és crackeltem is . jó is volt a játék játszottam 3 órát rajta majd egyszer csak kikapcsolt a gép. Először azthittem azért kapcsolt ki mert a takarómon volt a gép és bemelegedett alul (volt már rá példa)

hagytam picit állni majd újra elkezdtem játszani fél óra múlva leállt. És utána újra próbáltam kb 3 perc után leállt a gépem. azthittem ez a játék szar.

ezért inkább megpróbáltam a 3-at letölteni és telepíteni , utasításokat nézem mindent nehogy elb*sszak valamit rajta. kiírta a telepítés sikeres . 5 perc után kikapcsolt a gépem. Ismét megpróbáltam ismét kikapcsolt.

írták valahol hogy nyomjam ki a vírusirtót akkor jó lesz , hát nekem ez sem vált be ..


Bocs a hosszú szövegért, de valaki mondja már meg miért kapcsol ki még a gépem is ettől a játéktól ?! GTA, Mester MC, Pes14 lazán játszhatóak rajta de egyedül a SIMS-et nem tudom rajta telepíteni...nem hogy lefagy vagy kilép, az egész gép kikapcsol :D



2015. dec. 17. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig elég valószínű hogy túlmelegszik, nézd a hőfokot közben, lehet akár rossz táp is, bár nem hiszem hogy az a baj, ha más játéknál nem kapcsol ki. Az meg simán lehet hogy csak a Sims melegíti túl...
2015. dec. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen ! :)
2015. dec. 18. 12:34
 3/4 anonim válasza:
Hello. Annyira nem értek ehhez amit most fogok irni mert azt nemtudom hogy csak laptopba lehet paztázni e vagy asztali gépbe is. Na mindegy ha aztali gépbe is lehet paztázni akkor próbáld azt. ;) nézz utána mi az
2015. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez azért van mert túlmelegszik. Csak hogy tudd a sims nagyon leterheli a gépet.
2016. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!