Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopot telepítek. Miért...

Laptopot telepítek. Miért kell integrált dolgokhoz külön drivert leszedni?

Figyelt kérdés
Egy ThinkPad t420-as laptopot vettem használtan, és raktam rá win7-et, 64 bit. Semmit nem ismert fel telepítés után, se a hangot, se a videókártyát, se a lant, se a wifi-t, SEMMIT. És ez azért érdekes, mert előtte egy régebbi, t400-as ThinkPad-et telepítettem, ami magától telepítette az összes driverét. Ugyan azzal a windods-al... Csomó driverre rá se lehet keresni, mert csak xp-hez, meg régebbi verziókhoz adják, gondolom, win7-en alapból települnie kellett volna. Mit csináljak most? Van valami egyszerűbb megoldás, mint kínkeservvel minden egyes drivert megkeresni (ha egyáltalán lehet) és telepíteni?

2015. dec. 21. 03:01
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Nem racionális az az elvárás, hogy a Windows 7 telepítő DVD -n, mind a több mint egy millió különféle típusú hardver drivere rajta legyen. Ha így lenne, nem egyetlen DVD -n adták volna ki a hetet, hanem több tucaton. És ha még így is adnák ki, értelem szerűen a Windows megjelenése után kiadott hardverek drivereit már nem tartalmazná a telepítő.

Tehát megint csak drivereket kéne keresni.


Nem tudom amúgy hol kerested, de a hivatalos oldalon (mint mindig) ott vannak a driverek Windows 7 -re:

[link]

2015. dec. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Köszi a választ. Igaz, nem elvárás ez egy windows-tól, csak furcsa, hogy előtte a t400-as thinkpaddal meg összejött kapásból, az eslő indításnál már volt hang, wifi, lan, videókártya, éppen csak az ujjlenyomat olvasó nem működött :)
2015. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!