Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu operációs rendszerről...

Ubuntu operációs rendszerről windows 7-re váltanák? (USB-vel)

Figyelt kérdés
A Gpated programmal leformáznám az USB nfts-re de így nem tudom rárakni az UNETbootin nevű programmal a windows operációs rendszert.Csak fat32-vel amivel nem tudok boot-olni.

#ubunu
2015. dec. 22. 23:40
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Az eredeti Windows telepítőről kell készíteni egy bootolható pendrive-ot (például a Rufus nevű program segítségével), aztán arról indítani a gépet, majd végrehajtani a telepítést.


(csak megjegyzés: az USB-t nem lehet sehogy sem formázni, az egy port! Amit formázni akarsz, az egy pendrive, vagy nevezhetjük USB kulcsnak is)

2015. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez segített,elírtam.
2015. dec. 23. 16:51
 3/4 Hintaloeteto válasza:
Lajos54 ha már formázásról esik szó akkor az csak is partició lehet ha jól tudom. Pendrivet vagy kulcsot nem lehet formázni.
2015. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Már hogyne lehetne!

Minden adattárolásra alkalmas eszközt lehet formázni (sőt kell is)!

(bár, ha teljesen pontosak akarunk lenni, akkor formattálásnak kellene nevezni)

Formázás (formattálás) nélkül elektromágneses tárolóeszközt adattárolásra nem is lehet használni, az készíti elő a használni kívánt fájlrendszerhez...

2015. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!