Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SPSS esetszám problémák,...

Minzduft kérdése:

SPSS esetszám problémák, rossz a programom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

SPSS-ben tapasztalom, h egy adott változónak nem mindig ugyanannyi az esetszáma. Tehát pl. Data view-ben 5 db "érettségi" (mint érettségizett egyén) eset van, de ha kérek egy Frequencies-t, már csak 4 db-ot szerepeltet. Recode-nál is rendre előjön ez a probléma, hogy az én számológépes eredményeimet összevetve a program eredményeivel valami nem stimmel.

Mit gondoltok?



2015. dec. 24. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még aktuális-e a kérdésed... de esetleg lehet valami súlyozási probléma. Meg tudod nézni, ha a Data/Weight Cases...-re mész, hogy be van-e kapcsolva a súlyozás (ha igen, akkor az van bejelölve, hogy Weight cases by..., ha nem, akkor az, hogy Do not weight cases)

Más ötletem nincs, sajnos ezt így látatlanban nagyon nehéz kitalálni.

2016. jan. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Óó, köszi, ez volt a probléma! Béna vok. :)
2016. jan. 11. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem :)
2016. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!