Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valakinek van ötlete? Kell...

Valakinek van ötlete? Kell ehhez valami programot letölteni? Vagy van egyáltalán erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni ,hogy kilátogatja az internetes oldalaimat,például a facebookot vagy más olyan oldalt ahová beregisztráltam.
2015. dec. 25. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nem.
2015. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"más olyan oldalt ahová beregisztráltam"

Röviden: semmi közöd ahhoz, hogy mások mit látogatnak és te semmiképpen nem juthatsz hozzá a naplókhoz.

2015. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Zoligyerek ! Az én oldalamról van szó és ahhoz igen is van némi közöm ,hogy az oldalamat kilátogatja,ha nem tudsz értelmes dolgot írni akkor jobb ha megtartod magadnak a véleményedet!
2015. dec. 26. 14:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Még valami zoligyerek! Az ellenséges irományoddal csak magadat mínősited!
2015. dec. 26. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:

"például a facebookot vagy más olyan oldalt ahová beregisztráltam"


Ezek mégis mitől lennének a "te" oldalaid kismókus? Te üzemelteted őket, te vagy a domain tulajdonosa? Ja nem, csak igénybe veszel egy ingyenes szolgáltatást rajtuk.

2015. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Zoligyerek! Kis mókus a rokonod. Az előtted lévő kommentelő tudta értelmezni azt amit leírtam és kérdeztem. Te úgy látszik az általános suli azon óráiról hiányoztál amikor a szövegértést tanították úgy hogy javaslom ,hogy iratkozz be újra az alsó osztályba és pótold a hiányosságot!
2015. dec. 26. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Még ha be is iratkoznék, attól még a hüje kérdések maradnak :)
2015. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te tényleg kimaradtál a nyelvtanórákról,mert egy alapvető sűrűn használt szót sem tudsz helyesen leírni! Amíg nem tanulod meg az általános dolgokat addig tényleg jobb ha nem szólsz hozzá semmihez,akármilyen kérdéseket olvasol is itt. Arról nem is beszélve ha a neked nem tetsző kérdéseket nem tudod elfogadni akkor a helyedben nem is reagálnék rá,mert valószínűleg nagyon kicsi a tűrőképességed! Ennyi.
2015. dec. 27. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!