Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 ujra teleputest...

Windows 7 ujra teleputest kell vegeznem egy hozza nem erto szemely belturkalt es osszekeverte a dolgokat . Es hibauzeneteket kapok . Es ez miatt nem megy . Ki lehet a problema? Particio osztast csinalok es nem engedi a reszer . Otlete valakinek?

Figyelt kérdés

1. Problema Event log massages , enter setup to view ERROR . System case has been opened .

2. Telepito particio osztasnal nem csinal szervizparticiot es mindegyik particio primary ban van

3. Setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition. See the setup log files for more information .



#Windows 7 #teleputes #problemak fel lepes
2016. jan. 3. 13:44
 1/7 csigusz27 ***** válasza:
B+ a fejem belefájdult mire végigolvastam az első 3 sort :D
2016. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Formázz le minden partíciót.
2016. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Ajjaj, itt valami gebasz lett a hdd-vel. gparted-el kellene legyalulni és úgy a telepítést. Ha van olyan a közeledben, aki meg tudná csinálni inkább oda vidd el. Vagy ha van a közelben számtech szaküzlet, még lehet az a legbiztosabb. Nem tudom mennyiért csinálnak egy ilyen újratelepítést, de hátha nem túl lehúzósak.


(+1 tipp a lehúzás ellen: ne vegyél fel melltartót, és ne legyen vastag a pulóver. Ebben a hűvös időben meglessz a hatása. ;) )

2016. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb szerviz legyen ? Nem erdemes akkor itthon beleturkalni .. Pecs amugy is ittvan egy kopesre
2016. jan. 3. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet otthon is, nem nagy dolog amúgy, de ha nincs aki megcsinálja akkor szervíz.


(a melltartós tipp nem is rossz, de csak lányoknál válik be szerintem. :( )

2016. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha megkerhetlek irnal egy pontos leirast hogy mikent tudnam ? Vagy esetleg uj vinyo? Ha van facebook od ott is feltudjuk venni a kapcsolatot ott egyszerubb : itt a profil : [link]
2016. jan. 3. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:

"egy hozza nem erto szemely belturkalt es osszekeverte a dolgokat"


Ez a személy te voltál???

2018. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!