Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell a Netbeans GUI...

Hogy kell a Netbeans GUI builderjével egymásra rakni panelokat anélkül hogy széttolná őket és az egész formot egymás mellé?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nincs általam ismert tökéletes módszer, de van egy bug az editorban (legalábbis szerintem bug). Ha egyszerre kijelölöd a 2 panelt, és az igazítás gombok valamelyikére kattintasz (pl rendezze horizontálisan középre), akkor egymásra helyezi őket, majd ha megint kijelölöd, akkor egyszerre tudod mozgatni őket ahova szeretnéd. (A rendező gombokat Preview Design mellett találod) Sajnos resizenál például megint szétugrasztja őket :(


Sajnos ez a megoldás eléggé korlátozott lehetőségekkel rendelkezik, nem a legmegfelelőbb, de hátha ennyi is elég. Kíváncsi vagyok én is, hátha van valami jobb megoldás is.


(GR beadandó?)

2010. márc. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!