Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem játssza le a VLC...

Miért nem játssza le a VLC media player a youtube videót? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szóval.Nem nagyon használtam VLC-t,de megtudtam,hogy lehet rajta youtube videókat lejátszani és ez megtetszett mert TS3-mon így le tudnám játszani letöltés nélkül a zenéket (de ez más téma,és ez a része amúgy is kész).És mikor nyomok egy Ctrl+N t és beillesztem az URL kódot akkor ezt kapom : [link] .És akár milyen zenét/videót próbálok lejátszani.Ez miért lehet ? Válaszokat előre is köszönöm! U.i.Mikor az URL kódot beillesztem és lejátszásra nyomok akkor még a videó első képkockája is bejön,ha ez számít valamit)

2016. jan. 9. 22:09
 1/8 CspCsj ***** válasza:

Videókhoz a hordozható MPC-t használom, Youtube-hoz nagyritkán SMPlayer+SMTube-ot, de a VLC hordozható verziója is megvan:

[link]

Most kipróbáltam pár youtube linkkel, és gond nélkül indultak. Ami zavar, hogy 720p-ben játszotta és nem tudtam átváltani 480p-re. Persze utánanézhetnék, de nem használom...


Esetleg próbáld a Youtube.lua fájlt frissíteni:

[link]

2016. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CspCsj ***** válasza:

Közvetlen link, ha nem találnád:

[link]

A program mappájában a VLC\lua\playlist\youtube.luac fájlt nevezd át (vagy töröld, de úgy nehezebb visszaállítani) és másold be mellé a friss youtube.lua-t.

Kipróbáltam a hibaüzenet képén szereplő videóval, és először nekem is hibát jelzett, de a frissítés után lejátszotta.

2016. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat mindjárt ki is próbálom őket :D
2016. jan. 10. 12:21
 4/8 A kérdező kommentje:

U.I.Rájöttem. hogy ehhez én nem értek.Bementem oda,hogy :

VLC/lua/playlist/youtube.luac--> átneveztem.de amit te küldtél linket: [link] Ezzel fogalmam sincs mit csináljak.Lehet,hogy tök egyszerű csak nem látok az orromnál tovább.Egy kicsit bővebben el tudnád mondani:P

2016. jan. 10. 12:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Utóira utóirata. Megoldottam,leszedtem egy CodeBlocks-nevű programot,ahol létrehoztam egy "youtube.luac" fájlt és abba bemásoltam azt a cuccot amit nem értettem.Köszönöm a segítséget így már működik az egész :D
2016. jan. 10. 12:57
 6/8 CspCsj ***** válasza:
Legközelebb csak jobbegérgomb a linken > Link mentése másként (Firefox esetén: Hivatkozás mentése másként). Mentés után bemásolod a megadott mappába.
2016. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2016. jan. 11. 16:34
 8/8 PaxArt válasza:
sikerült fenti modszerrel nekem is.
2023. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!