Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Malwarebytes key hack?

Kaiu kérdése:

Malwarebytes key hack?

Figyelt kérdés
Malwarebyteshoz van a neten sok key a premiumhoz es van 1.2 ami mukodik tortenhete valami baj ha használok eggyet?

2016. jan. 9. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Állandóan frissít egyébként, szóval szerintem hamar kiderül a dolog.
2016. jan. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor_79 ***** válasza:
Nem nagyon. A serial használatkor megkérdezi angolul, hogy az internetről szerezted vagy vásároltad a cégtől? Az utóbbit kell válaszolni és nem kérdez többé.
2016. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mert tegnap talatam egyet elfogadta kicsit befagyott es amire ujra elinditottam a malware.t premium kent adta be es nem kerdezte hogy honnan szereztem de deaktivaltam mert gondolooztam nehogy kideruljon mert kitudja lehet per vagy karterites birosag stb ink nem kockaztattam de akkor szerintetek nem lehet semmi problem.
2016. jan. 10. 11:42
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Én már két gépre használtam és több mint egy éve lettek aktiválva. Működnek rendesen.
2016. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!