Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak ha Vac bannt...

Mit csináljak ha Vac bannt kaptam de nem hackeltem?

Figyelt kérdés

pirosan írja ki ezt:általános eltíltás az őrség ítélete nagyon omlasztó



Segítsetek én nem hackeltem nem is játszottam vele a héten mégis kaptam:(



#csgo vac bann #vac bann.csgo #steam vac bann
2016. jan. 15. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ok nélkül nincs vac ban.
2016. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bomlasztó: trollkodás, szándékos akadályozás, zavarás, stb... Nem kell hack hozzá, csak legyél tahó.
2016. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-2 hét vagy hónap bannt kaptál!Várd ki!Nem kell trollkodni silver szar!
2016. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendesen játszok nem szokásom a trollkodás!
2016. jan. 16. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet káromkodtál, dühöngtél? Ne nekünk kelljen már kitalálni... Valamit csináltál, jelentettek, jogosnak találták és tiltottak.


Ez van, ha letelik a ban akkor majd vigyázol, ha nem akkor 1500 vagy 3000 forintért újrakezded (vagy nem).

2016. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A problémát nem oldottam meg,még mindig overwatch ban van(igaz 25 év múlva lejár.. Kipróbáltam) szerintem aki boostolt az csinált vmit. De ez szomorú. A kis nova 1 ek akik csaj trollkodni járnak cs-zni és mindenre AIM WH TRIGGER t mondanak azok az "őrség" na ilyenek nem kellenének.
2016. nov. 5. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:

150 nyert versengő után lehetsz Owerwatch tag, ez messze nem Nova 1-es rang. A boostolás is eleve csalás, mert te nem tudsz játszani ezért átadod a profilod valakinek aki tud, akkor mire fel háborogsz? Miért szidod a Novákat, amikor a te rangodért is más dolgozott meg?


Amúgy a héten vezette be a Valve, hogy a második griefing ban végleges ban mostantól, tehát még szigorúbb.

2016. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!