Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg csak fél évig ingyenes...

Tényleg csak fél évig ingyenes még a Windows 10 aztán meg egy életen át fizethetek érte a frissítésekért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 17:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak mert akkor nagy f@x ez a májklszoft...akkor ez a windows 10 olyan lesz mint az internet minden hónapba jön majd a csekk?
2016. jan. 17. 17:09
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Ha MEGVETTED a Windows 7 vagy Windows 8 valamelyik változatát, akkor egy ideig ingyen frissítheted a megfelelő Windows 10 verzióra, és azt az életed végéig használhatod ingyen, frissítésekkel együtt. Ha MEGVESZED a Windows 10-et, azt is életed végéig használhatod frissítésekkel együtt.


Ha LOPTAD, akkor meg majd ezután is lopni fogod (életed végéig, frissítésekkel együtt).

2016. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de azt írják 1 évig ingyenes a frissítés csak
2016. jan. 17. 17:12
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként az oprendszert azt mindíg veszem
2016. jan. 17. 17:12
 5/9 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem ebben mi a biznisz a májklszoftnak ingyen win10
2016. jan. 17. 17:14
 6/9 Reiber Péter ***** válasza:

Nem valószínű, hogy ez szószerint így megtörténne, a rossz emlékű szoftverbérlet még mindig kivágná mindenhol a biztosítékot.


Holott valoszinűleg működőképesebb model lenne, az emberek szivesebben, hamarabb, könnyebben adnának pár ezrest per év frissitésekért, mint iksz évente többtizezeret egy vadiuj szipiszupinak kikiáltott rendszerért.


Technikailag ugyis az van, nem használhatók a végtelenségig a gépek és rajtuk a rendszerek, mert a világ elmegy mellettük..


Hogy ezt ilyen szemérmes "kívülálló okok" helyett egyszerűen beépítenék a szoftverbe, hogy X idő és ha nem fizetsz a frissitésért lejár, erről voltak már kósza felvetések, de még félkomolyan sem íródott ez le sehol eddig.


Maximum az lesz, mint végülis most, lesz egy Win10-esed, a Win 10.1-re frissitést meg ugyanugy meg kell venned, ha akarsz ujabb rendszert.

Elnevezhetnék a 10.01-et mondjuk Win12-nek is, és akkor egy uj rendszer, tökmindegy, játék a szavakkal.


De az nagyon-nagyon nem valoszinű, hogy az Win10 valaha is valamiféle "előfizetés" szerű rendszerben fog működni.

2016. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha van jogtiszta Windows-od jelenleg ingyen letöltheted a 10-st. Utána hiába van régebbi, meg kell újra venned.
2016. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol írták, de szerintem az az 1 év a win 7/8-ról történő frissítésre vonatkozik. Akik megvették anno ezeket az op. rendszereket, azok ingyenesen frissíthetnek egy ideig a win 10-re. A frissítések utána már ingyenesek.


A határidő letelte után már nem lesz lehetséges a régebbi rendszerekről frissíteni a 10-esre, utána már akinek kell, annak meg kell venni.

2016. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

OFF: Én komolyan nem tudom kitalálni, hogy mégis honnan a fenéből szedik az emberek ezt a bődületes mennyiségű kapitális baromságot a Windows 10-zel (meg kb. bármi más informatikával kapcsolatos dologgal) kapcsolatban.

G.

2016. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!